Aktywna Piana Musująca

Najwyższej jakości produkt, z niesamowitymi rezultatami mycia, wynikający z doświadczenia
 
 

To wynikający z doświadczeń i innowacyjnej myśli inżynierów, wyjątkowy produkt o opatentowanych cechach, niskociśnieniowy system wytwarzania i nakładania aktywnej piany musującej.  Jest on w stanie osiągnąć niesamowite wyniki w usuwaniu brudu, a to poprzez połączenie detergentu, powietrza i gorącej wody. W odróżnieniu od innych systemów, AKTYWNA PIANA MUSUJĄCA wytwarzana jest przez napowietrzenie mieszanki specjalnego detergentu sprężonym powietrzem, w połączeniu z ciepłą wodą o małym przepływie i ciśnieniu.

Piana przed rozpoczęciem mycia właściwego, nakładana jest na powierzchnie pojazdu z małym przepływem i ciśnieniem, a ze względu na swoją gęstość i lekkość, przykleja się do karoserii, bez jej uszkadzania. Daje to detergentowi czas potrzebny do reakcji i zaatakowania uporczywych plam, skutecznie rozpuszczając zabrudzenia. Tak przygotowaną powierzchnię spłukuje się następnie czystą wodą. Innowacyjne rozwiązanie, polega na zmniejszeniu ciśnienia wody w fazie przygotowania piany.

aktywna_piana

 

To innowacyjne rozwiązanie, polegające na zmniejszeniu ciśnienia wody w fazie przygotowania piany, sprzyja środowisku.

  • Przyczynia się to do zmniejszenia ilości zużywanego środka chemicznego i wody (w porównaniu do typowych procedur), przy zachowaniu tego samego stężenia. Minimalne zużycie detergentu wynika z tego, że maleńkie pęcherzyki trzymają się lepiej karoserii oraz nie rozpryskują się przy nakładaniu tak jak szampon pod wysokim ciśnieniem.
  • Pozwala na uzyskanie doskonałych efektów mycia bez konieczności wielokrotnego powtarzania oraz stosowania dodatkowych agresywnych dla środowiska środków myjących, a także bez konieczności zużywania dodatkowej energii.
  • Znacznie dłużej pozostaje na powierzchniach zewnętrznych pojazdu ułatwiając i przyspieszając proces mycia pojazdu, korzystniej oddziałując na otoczenie niż tradycyjne rozwiązania opierające się na myciu proszkiem.

Dodatkowo, daje użytkownikowi niespotykany efekt wizualny podczas mycia.

aktywna_piana1